Výhodné Hypotekárne a spotrebné úvery

Savci / Koně inzerce koní
07/09/2021 12:09
Ponúkame seriózne hypotéky a ďalšie pôžičky. Vždy vyberáme najvýhodnejšiu ponuku. Úvery sú určené na kúpu domu či bytu, na ich rekonštrukciu, na vyplatenie iných úverov tzv. refinancovanie nevýchodných úverov, ako aj bez určenia účelu – aj pre živnostníkov. Celé SK.
Kontaktujte nás: klienthulla@gmail.com
Typ: Prodám, Lokalita: Bratislava Slovenska Republika
Jméno, přijmení: TOBOR

Vynikající 9letý fríský valach

Savci / Koně inzerce koní
10/06/2021 14:16
Vynikající 9letý fríský valachZdravý, velký podstatný a nádherný černohnědý fríský valach z roku 2012, který je skvělý na stezkách, na kterých může každý jezdit. Má úžasný rodokmen! Je to nejsladší, klidný, poslušný, zkušený, mimořádně spolehlivý, důvěryhodný a klidně smýšlející kůň. Skončil jsem pod sedlem jako drezura, Trail, Jumping, Hunter Pleasure, volný rodinný kůň a také zábavný vytrvalostní kůň. Vždy se o svou osobu postará, ať už je v sedle nebo na zemi. Navarro je milující, něžný a nikdy nepostoupí z místa. Mohou na něm jezdit děti nebo dokonce i vaše babička. Je ztělesněním toho, čím by měl být Fríský. Jsme tak zamilovaní do tohoto úžasného něžného obra. Navarro je na stezkách naprosto dokonalý a strávil s námi roky na koni. Má nejen mozek, ale také spoustu zkušeností. Není to citlivý typ. Pokud jezdec ztratí třmeny nebo se dostane z rovnováhy, Navarro se okamžitě zastaví. Není to reaktivní kůň a nechá vás s ním udělat cokoli. Můžete ho vzít na pláž lesem. Ve svém klusu má vyvážené krásné prodloužení. Jeho cval je neuvěřitelný. Pokud nevíte, jak cvalem, Navarro vás NAUČÍ! Dokáže prakticky cval na místě. Jeho začátky jsou snadné; můžete je udělat bez rukou, bez sedla, pravděpodobně byste to mohli udělat i pozpátku ... Je v bezpečí pro začátečníky, ale stále má talent na drezúru. Je to nejlepší všude kolem koně a buduje vaši sebevědomí. Navarro je 162 CM a 1200 liber. Zdravý a připravený na zčervenání svým novým majitelem. Řídila ho dokonce moje 9letá dívka. Dodává se se všemi papíry a zdravotními záznamy. Velmi milý a laskavý kůň, který je vždy veselý. Je 100% zdravý, bez koliky, bez kulhání, nemocí, zranění nebo vlastní viny. Dodává se s volným sedlem, dalším příslušenstvím a všemi papíry.
Typ: Prodám, Lokalita: Kraj Vysočina Ceska Republika
Jméno, přijmení: Christine Maier
Vynikající 9letý fríský valachVynikající 9letý fríský valachVynikající 9letý fríský valachVynikající 9letý fríský valach

Fell pony

Savci / Koně inzerce koní
10/10/2020 09:07
Fell ponyProdám fell pony Goodshapes Night King, valach, 136 cm. Neobsednutý, nar. 05/2016, zdraví, krve udělané. Kovář a veterinář bez problémů, ve stádě nekonfliktní. Očkovaný, čipovaný. Prodej z důvodů nedostatku času. Otec Goodshapes King of the Mist, Matka Goodshapes Dusty Lady.Kůň je temperamentní , nevhodný pro děti a začátečníky. Bližší info Jezdecká Stáj Hanč
Typ: Prodám, Lokalita: Beřovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Iva Berger Šťastná
Fell ponyFell ponyFell ponyFell pony

Prodám APH hřebce

Savci / Koně inzerce koní
15/07/2020 17:14
Prodám APH hřebceHřebec jménem Regally Inner Greggo.
Prodám luxusní hříbě narozen 10.6.2019 , barva black/tovero, homozygot s modrým okem. Otec excelentní Grand Champion hřebec Sparklin Tide Greggo. Regally je pravnuk po Black Magic 497 (jeden z nejvýznamnějších reiningových hřebců světa).
Krásně stavěný hřebec, Je naprosto zdravý, má krásnou jemnou hlavu, rovné nohy, je velice přátelský s pleasure i reining původem po rodičích.
Je naučen základním návykům hříběte. Je pravidelně odčervený, 2x očkovaný, pravidelně strouhaný. V každodenním kontaktu s člověkem, je nezkažený, tvárný, má předpoklady pro chov i sport nebo z něj může být při správné výchově spolehlivý rodinný koník.
6PANEL test N/N, APHA certifikát, modrý průkaz.
Prodám pouze do výborných podmínek. Mob.+420775695803 www.medveditlapa.com
Typ: Prodám, Lokalita: Ústecký kraj Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Vlčková (http://www.medveditlapa.com)
Prodám APH hřebceProdám APH hřebceProdám APH hřebceProdám APH hřebce

Minipony

Savci / Koně inzerce koní
08/06/2020 19:08
MiniponyNabízím klisničku v typu pony, je malinká, miloučká v atraktivním zbarvení palomino, zatím žije ve stádě a ještě se s ní nepracovalo, pravidelné odčervení a korektura kopyt samozřejmostí. Vhodná jako společník, na sportovní discipliny, případně do chovu,v případě zájmu, volejte +420604110666
Typ: Prodám, Lokalita: Černošice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Prokůpková
MiniponyMiniponyMinipony

Připouštění homozygotním hřebcem Apha

Savci / Koně inzerce koní
25/01/2020 16:08
Připouštění homozygotním hřebcem AphaRanch 3R nabízí k připouštění importovaného, mimořádně charismatického plemenného hřebce Apha - Sparklin Tide Greggo - grullo/tobiano, nar. 2010 v Belgii. Homozygot pro tobiano, nositel DUN genu.

Unikátní krev v České Republice!

Dvojnásobný Grand Champion 2019 ..

Hřebec vyniká svým netradičním zbarvením, kompaktní, vyváženou atletickou stavbou těla, nápadně elegantním zjevem, překrásnou jemnou hlavou arabského typu, má rovné silné nohy a neobyčejně charakterní povahu.

V předchozích letech působil v Německu jako plemeník, jeho potomci se v soutěžích umisťují na nejvyšších příčkách a v mnoha případech dědí jeho charakteristické znaky včetně zbarvení.

V letošním roce se po hřebci narodila první hříbátka i v České republice..

6 PANEL test! + paternita.

Garance živého a barevného hříběte.
Možnost předání homozygotního genu.
Možnost předání dun genu.
Luxus pro vaše krásky.

Cena připouštění pro rok 2020 - 20.000,- Kč.

Více info na http://www.ranch3r.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Děčín 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana Gleissnerová (http://www.ranch3r.cz)
Připouštění homozygotním hřebcem AphaPřipouštění homozygotním hřebcem AphaPřipouštění homozygotním hřebcem AphaPřipouštění homozygotním hřebcem Apha

APHA hřebec

Savci / Koně inzerce koní
24/01/2020 18:05
APHA hřebecRanch 3R nabízí k prodeji první hříbě narozené v ČR po importovaném hřebci Sparklin Tide Greggo (násobný Grand Champion 2019), Keanu Little Greggo, black/tobiano, nar. 17.4.2019. Matkou je vynikající klisna po mnohonásobném championovi Skips Diablo Bar..

Hřebec je mohutného rámce, 100% zdravý, silné rovné nohy, komunikativní hodný mazel s reining původem po obou rodičích..
Má základní návyky hříběte, vyrůstá s vrstevníky ve smíšeném stádě. Pravidelně odčervovaný, čipovaný, očkovaný, je nezkažený, bude skvělým společníkem pro člověka se sportovními ambicemi i jako spolehlivý parťák pro toulky přírodou..

6PANEL test N/N, APHA certifikát, modrý průkaz..

Cena k jednání 95.tis.Kč, možnost splátek i zvýhodněného ustájení u nás na ranči ve školce spolu s vrstevníky.

Více info na http://www.ranch3r.cz
Ranč s dlouhodobou tradicí, prověřeným chovem, narodil se zde i Nejkrásnější kůň ČR roku 2016 - Jackie Bueno Cherokee
Typ: Prodám, Lokalita: Děčín 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana Gleissnerová (http://www.ranch3r.cz)
APHA hřebecAPHA hřebecAPHA hřebecAPHA hřebec

Atraktivní Appaloosa hřebeček, TOP původ, 97% FPD!

Savci / Koně inzerce koní
05/11/2019 14:41
Atraktivní Appaloosa hřebeček, TOP původ, 97% FPD!Zadám krásného kluka Appaloosa 2019. Super původ, stavba těla, úžasná povaha. Maminka Wyanet Dry Doc- dcera násobného mistra Evropy ROM reining, tatínek CTR Northern Dancer- import USA. V jeho původu naleznete mnoho skvělých starých linií- krásný jemný hřebec příjemného temperamentu. Hřebeček se narodil a žije ve stádu na pastvinách. Je zdravý a mazlivý. Cena na osobní dotaz vážnému zájemci. Cena odpovídá kvalitě. Uzavřený chov, pouze Appaloosa x Appaloosa, nekřížíme!
www.chexysfarm.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Železný Brod Ceska Republika
Jméno, přijmení: Štěpánka Škorpilová (http://chexysfarm.cz)
Atraktivní Appaloosa hřebeček, TOP původ, 97% FPD!Atraktivní Appaloosa hřebeček, TOP původ, 97% FPD!Atraktivní Appaloosa hřebeček, TOP původ, 97% FPD!

Anglický plnokrevník

Savci / Koně inzerce koní
21/10/2019 21:09
Anglický plnokrevníkRenomovaný hřebčín Hájek nabízí k prodeji hříbě anglického plnokrevníka. Hřebeček BonnCam *9. dubna 2018 po Camill. Cena dohodou.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 - Hájek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludvík Hess (http://www.hess.cz)
Anglický plnokrevník

Práce u koní - ošetřovatel, jezdec, stájník

Savci / Koně inzerce koní
21/10/2019 21:08
Práce u koní - ošetřovatel, jezdec, stájníkJezdce, ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme chovná stáj na okraji Prahy 10. Jedná se o chov plnokrevných koní. Přijmeme muže nebo ženu s možností ubytování přímo v areálu. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu. Mzda dohodou.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 - Hájek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludvík Hess (http://www.hess.cz)
Práce u koní - ošetřovatel, jezdec, stájník